print ""; } } ?> Żółty śnieg - blog nie do końca oczywisty
 
others
Prości ludzie
Added:
2012-10-12 15:46:52
Uwielbiam prostych ludzi, niestety bardzo mało jest takich osób w otaczającym mnie świecie. Nie chodzi mi bynajmniej o prostotę opartą na fryzurze w przedziale 0-2 milimetry, popartej IQ z podobnego przedziału:)
Chodzi o ludzi prostych, którzy nie komplikują niczego na siłę, nie wyszukuja dziury w całym, są najzwyczajniej szczerzy względem szczerzy względem siebie i innych. Dla przykładu: prosta dziewczyna, która lubi się podobać - a która dziewczyna nie lubi się podobać? - widząc, że jej wygląd wzbudza słuszne zainteresowanie, po prostu najzwyczajniej w świecie się tym cieszy. I tyle. Nie robi dziwnych scen typu "ja pierdolę, zobacz jak on mi się bezczelnie gapi na moje nogi, co za cham? a może to jakiś zboczeniec?"
No kuźwa, skoro panna przy temperaturze bliskiej zeru zakłada miniówkę i kolorowe rajstopy, to chyba nie dlatego, ze jest tak zajebiście gorąco, żeby musiała sobie szparkę wietrzyć, ale dlatego, że chce dobrze wyglądać... więc o co kaman z tym zgorszeniem, ze ktoś ten wykreowany celowo wygląd zauważył?
 
Podziel się ze znajomymi:
 
 
Theory

» basics: alphabet
Practice

Others

» halloween
» Risky babcia
» Ssij dzidę jesieni 2012
» Pisuarowa refleksja
» Trudna laska
» that's how black works
» mięso
» Prości ludzie
» wyścig kaczorków
» całowałem twoja siostrę
» spotkanie po latach
» lato obietnic
Partners:
RobimyGry.pl
What's new  | Theory | Practice | Others | About us
zoltysnieg.pl © 2013
All rights reserved